Hakkımızda

İşletmelere uzman endüstriyel çözümler sunuyoruz. 5 yılı aşkın tecrübemizle, kaliteye odaklanmış ödüllü bir Türkiye firmasından her zaman en iyi sonuçları almanızı sağlayacağız.

1
Biz Kimiz ?

Sakin Makina 2017 yılında endüstriyel tesislerin anahtar teslim kurulumu ve bu tesislerde ihtiyaç duyulan, proses ekipmanlarının tasarımı, imalatı ve montajını yapmak üzere faaliyete geçmiştir.

Karıştırıcı, depolama tankı, ceketli borular , silo, konveyör sistemleri, helezon ve proses ihtiyacı olan özel ekipmanların imalat ve montajını yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarına kalite ve maliyet adına en uygun çözümü sunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin stratejik ortağı olarak; müşteri hizmetlerinin tüm kanallarını, ürün ve hizmet tedarikinden satış sonrası hizmetine varana kadar müşteri ilişkilerimizde beklentileri doğru yöneterek, en yüksek düzeyde servis, en uygun fiyatla en kaliteli ürün ve hizmet tedariki ve en kısa sürede teminini gerçekleştirerek her türlü kaynağı etkili ve verimli kullanarak; müşteri memnuniyeti, bağlılığı ve değeri yaratmak, bu kanallarla yapılan satış odaklı projelerle müşterilerimize yeni imkânlar sağlamaktır.

Değerlerimiz

Bizimle Neden Çalışmalısınız ?

Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili faaliyetleri sürekli iyileştirmek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yasal ve mevzuat şartları doğrultusunda zamanında ve eksiksiz karşılamaktır. 

24
kaynakcı

Sizlere hizmet etmek hem SAKİN MAKİNA adına hem de toplum adına öncelikli görevimizdir